ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA

URNIK VADBE JUDA 2019/2020

ŠPORTNO DRUŠTVO PRLEŠKA JUDO ŠOLA

Cven, Stročja vas, Razkrižje, Mala Nedelja, Sveti Tomaž, Gornja Radgona, Kapela, Radenci

Kontakt: 041 681 537 (Aleš)

 

Stročja vas – pričetek v torek, 10.9.2019 (Rok in Žiga Šendlinger)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Stročja vas,

galerija telovadnice

Mala šola juda

Stročja vas

1.-2. razred TOR 14.00-15.00

PET 13.00-14.00

Judo šola

Stročja vas

3. – 4. (5.)razred TOR 13.00-14.00

PET 14.00-15.00

Judo vrtec

Stročja vas

predšolski otroci

(4 – 6 let)

TOR, PET

15.05-15.50

 

Razkrižje – pričetek v ponedeljek, 9.9.2019 (Jože Magdič)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Razkrižje,

športna dvorana

Judo šola

Razkrižje

1. – 5. razred PON, PET

7.15-8.15

 

Gornja Radgona – pričetek v ponedeljek, 16.9.2019 (Patrik Vojsk – JŠ, Vlado Potočnik, Narsej Lackovič)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Gornja Radgona,  mala telovadnica Judo šola Gornja Radgona 4. razred in starejši    PET

14.45-16.15

Mala šola juda

G. Radgona

1.- 3. razred in začetniki PON, PET

7.15-8.15

 

Sveti Tomaž – pričetek v ponedeljek, 9.9.2019 (Rok in Žiga Šendlinger)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
Vrtec Sveti Tomaž,

večnamenski

prostor

Judo šola

Sveti Tomaž

1. – 5. razred PON, ČET
15.00-16.00
Judo vrtec

Sveti Tomaž

predšolski otroci

(4 – 6 let)

PON, ČET
14.00-14.45

 

Mala Nedelja – pričetek v torek, 10.9.2019 (Narsej Lackovič)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Mala Nedelja,  športna dvorana Judo šola

Mala Nedelja

3. – 5. razred TOR, 14.45-15.45

ČET, 14.00-15.00

Mala šola juda

Mala Nedelja

1., 2. razred TOR, 15.45-16.45

ČET, 15.00-16.00

Judo vrtec

Mala Nedelja*

predšolski otroci

(4 – 6 let)

SRE, PET

14.45-15.30

*Judo vrtec Mala Nedelja – pričetek vadbe v sredo, 2.10.2019

Cven – pričetek v ponedeljek, 16.9.2019 (Stanko Makoter)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Cven,

športna dvorana

Judo šola

Cven

1. – 5. razred PON, SRE

14.45-15.45

 

Kapela – pričetek v torek, 10.9.2019 (Narsej Lackovič)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Kapela,

telovadnica

Judo šola

Kapela

1. – 5. razred TOR 17.30-18.30

ČET 17.45-18.45

Judo vrtec

Kapela

predšolski otroci

(4 – 6 let)

 

Radenci – pričetek v torek, 10.9.2019 (Patrik Vojsk)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
Mala dvorana športne dvorane Radenci Mala šola juda

Radenci

1.– 3. razred TOR, ČET

15.15-16.15

Judo šola

Radenci

od 4. razreda naprej TOR, ČET

16.15-17.15

Vrtec Radenci

telovadnica

Judo vrtec

Radenci*

predšolski otroci

(4 – 6 let)

*Judo vrtec Radenci – pričetek vadbe še ni določen