Diani dvakrat srebro na Koroška open

Diana Šterman si je v soboto, 20.10.2018, in v nedeljo, 21.10.2018, na judo tekmovanju v Slovenj Gradcu, katerega se je udeležilo 492 tekmovalcev iz 77 klubov iz 25 držav, priborila dve srebrni medalji in sicer v starostnih skupinah U18 in U16. Blaž Emeršič je dosegel tretje mesto, peti so bili Nejc Škrget, Zoja Munda in Sara Vrbančič ter sedmi Niko Kuzma. Tekmovanja sta se udeležila tudi Zoja Munda in Miha Rudolf. Čestitke vsem tekmovalcem TVD Partizana Ljutomer za odlične rezultate na Koroška open!

Dvakratna zmaga ljutomerske ekipe na 2. kolu I. slovenske judo lige

V nedeljo, 14.10.2018, je v Mariboru na drugem kolu I. slovenske judo lige ljutomerska ekipa zmagala proti ekipama JK Gorišnica z rezultatom 5:2 in JK Branik Broker z rezultatom 4:3. Proti Gorišnici so zmagali Gabriel Zadravec, Blaž Emeršič, Aleš Vrbančič, Narsej Lackovič in Patrik Vojsk, proti Branik Brokerju pa Gabriel Zadravec, Blaž Emeršič, Žan Požek in Narsej Lackovič.

Čestitke vsem!

Ekipa TVD Partizana Ljutomer prva na Prlekija open

29.9.2018 je na Judo Prlekija open v Ljutomeru sodelovalo 151 tekmovalcev iz 23 klubov v starostnih skupinah U-12, U-14 in U-16.
Tekmovali so tudi prleški judoisti iz JK Križevci pri Ljutomeru, JK Juršinci, JK Ormož, ŠD Prleška judo šola in judo sekcije TVD Partizana Ljutomer. V svojih kategorijah v U14 in U16 so naši mladi judoisti dosegli odlične rezultate:
1. mesto:
Tadeja Simonič, Urška Rižnar, Lara Grnjak, Maša Slavinec, Tim Filipič, Nejc Škrget, Diana Šterman, Sara Vrbančič
2. mesto:
Anže Jaklin, Laura Vrbančič, Aljoša Hladen, Rok Škrbenta
3. mesto:
Nika Orlovčić, Lana Ivezič, Niko Kuzma, Katarina Ivezič
4. mesto:
Sara Anušek
5. mesto:
Kai Šalamun
Tekmovanja se je udeležila tudi Anemari Bratinščak.
Judo ekipa TVD Partizan je v skupnem seštevku na tekmovanju dosegla prvo mesto.
V starostni skupini U12 je tekmovalo osemnajst prleških judoistov, ki so pokazali odlične borbe in dosegli lepe rezultate.

Pokal Oplotnice 2018

Včeraj, 22.9.2018, so se na uradnem turnirju v Oplotnici v starostni kategoriji U-14 pomerili tudi prleški judoisti. Prvo mesto sta zasedli Urška Rižnar do 36 kg (TVD Partizan Ljutomer) ter Maša Slavinec do 52 kg (JK Križevci pri Ljutomeru) in tretje mesto Sara Anušek do 63 kg (JK Ormož) ter Laura Vrbančič do 52 kg (TVD Partizan Ljutomer). Četrto mesto sta dosegli Lara Grnjak do 57 kg in Lana Ivezič do 63 kg (obe TVD Partizan Ljutomer), peto mesto pa Tim Filipič do 55 kg (TVD Partizan Ljutomer) in Anže Jaklin do 60 kg iz ŠD Prleška judo šola. Tadeja Simonič iz JK Juršinci je do 48 kg dosegla sedmo mesto.
Tekmovanja se je udeležilo 182 tekmovalcev iz 37 klubov iz Slovenije, Hrvaške in Bosne in Hercegovine.
Čestitke vsem!

Novi urniki za treninge v Juršincih

Tudi v Juršincih začenjamo z vadbo juda in sicer v ponedeljek, 17.9.2018. Urnik:

Juršinci – pričetek v ponedeljek, 17.9.2018 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

 

OŠ Juršinci,

TRIM kabinet – borilnica

Mala šola juda

Juršinci

1.- 2. razred TOR, PET

7.10-8.10

Judo šola Juršinci 3. razred dalje PON, ČET

17.30-18.45

Judo vrtec Juršinci predšolski otroci

(4 – 6 let)

PON, ČET

16.45-17.30

Novi urniki za Gornjo Radgono

Novo sezono treningov juda v Gornji Radgoni začnemo v ponedeljek, 17.9.2018. Urnik:

Gornja Radgona – pričetek v ponedeljek, 17.9.2018 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

OŠ Gornja Radgona,  mala telovadnica

Judo šola Gornja Radgona 3. razred in starejši TOR, PET

14.00-15.15

Mala šola juda

G. Radgona

1.- 2. razred in začetniki PON, TOR

7.15-8.15

Novi urniki za Kapelo, Radenci, Stročjo vas, Razkrižje, Cven, Ivanjkovci, Kog in Miklavž pri Ormožu

Znani so tudi urniki treningov juda za Kapelo in Radence (za skupini judo vrtca še urnik ni znan), Stročjo vas, Razkrižje, Cven, Ivanjkovce, Kog in Miklavž pri Ormožu. V Razkrižju in v Miklavžu pri Ormožu začenjamo s treningi v ponedeljek, 10.9.2018, v Ivanjkovcih v torek, 11.9.2018, na Kogu in v Cvenu v sredo, 12.9.2018 in v Radencih, Stročji vasi in na Kapeli v ponedeljek, 17.9.2018, skupina Judo vrtec Stročja vas v ponedeljek, 24.9.2018. Judo vrtec Radenci začne z vadbo juda 6.11.2018. Urniki v nadaljevanju:

Kapela – pričetek v ponedeljek, 17.9.2018 (Boris Rudaš)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

OŠ Kapela,

telovadnica

Judo šola

Kapela

1. – 5. razred PON 18.00-19.00

PET 18.30-19.30

Judo vrtec

Kapela

predšolski otroci

(4 – 6 let)

 

Radenci – pričetek v ponedeljek, 17.9.2018 (Boris Rudaš)

 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

OŠ Kajetana Koviča Radenci, avla

Mala šola juda

Radenci

1.– 2. razred PON 15.30-16.30

PET 16.00-17.00

Judo šola

Radenci

od 3. razreda naprej PON 16.30-17.30

PET 17.00-18.00

Vrtec Radenci

telovadnica

Judo vrtec

Radenci*

predšolski otroci

(4 – 6 let)

TOR, ČET

15.45-16.30

*Judo vrtec Radenci – pričetek vadbe 6.11.2018

Razkrižje – pričetek v ponedeljek, 10.9.2018 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Razkrižje,

športna dvorana

Judo šola

Razkrižje

1. – 5. razred PON, PET

7.15-8.15

Miklavž pri Ormožu – pričetek v ponedeljek, 10.9.2018 (Vlado Potočnik)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Miklavž pri Ormožu,

galerija telovadnice

Mala šola juda

 

1.-2. razred PON, PET

13.00-14.00

Judo šola 3.-5. razred PON, PET

14.00-15.00

Kog – pričetek v sredo, 12.9.2018

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Miklavž pri Ormožu, podružnica Kog,

telovadnica

 

Judo šola

Kog

 

1. – 4. razred

SRE, PET

13.00-14.00

 

Ivanjkovci – pričetek v torek, 11.9.2018 (Vlado Potočnik)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

OŠ Ivanjkovci, galerija telovadnice

Judo šola Ivanjkovci 1. – 5. razred TOR, ČET

13.30-14.30

Judo vrtec Ivanjkovci predšolski otroci

(4-6 let)

TOR, ČET

12.45-13.30

Cven – pričetek v sredo, 12.9.2018 (Stanko Makoter)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
OŠ Cven,

športna dvorana

Judo šola

Cven

1. – 5. razred PON, SRE

14.45-15.45

Stročja vas – pričetek v ponedeljek, 17.9.2018 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

OŠ Stročja vas,

galerija telovadnice

Mala šola juda

Stročja vas

1.-2. razred PON, PET

13.00-14.00

Judo šola

Stročja vas

3. – 4. razred PON, PET

14.00-15.00

Judo vrtec

Stročja vas

predšolski otroci

(4 – 6 let)

PON, PET

15.00-15.45

Judo vrtec Stročja vas – pričetek v ponedeljek, 24.9.2018

Začnemo sezono s treningi v Ljutomeru, Svetem Tomažu, Mali Nedelji in v Križevcih

Z začetkom novega šolskega leta, s ponedeljkom, 3.9.2018, začnemo tudi z novo sezono treningov v Ljutomeru. V Križevcih pri Ljutomeru začnemo s treningi v ponedeljek, 10.9.2018, v Svetem Tomažu in v Mali Nedelji pa v torek, 11.9.2018, JV Mala Nedelja v sredo, 19.9.2018. Urniki treningov v Ljutomeru, Mali Nedelji, Križevcih in Svetem Tomažu v nadaljevanju:

JUDO v šolskem letu  2018/19 v ŠIC-u v LJUTOMERU

Judo  vrtec  (od 4 let – brez kimon)

TOR  od 15.15 – 16.00 ure

 ČET  od 15.15 – 16.00 ure

 Mala šola juda (1.- 2. razreda)

TOR  od 16.00 – 17.00 ure

 ČET  od 16.00 – 17.00  ure

Judo šola  (3. in 4. razred)

TOR  od 16.00 – 17.00 ure

                        ČET  od 16.00 – 17.00 ure                         

Usmerjevalna  začetna    (5. in 6. razred)

 TOR  in  ČET  od 17.00 – 18.00 ure

 PET  od 17.45 – 19.15 ure

Usmerjevalna  nadaljevalna   (7. – 9. razred)

PON  in  SRE od 17.45 – 19.15 ure

TOR in ČET od 18.00 – 19.15 ure

PET od 16.15 – 17.45  ter

SOB od 9.00 – 10.30 ure.

Kakovostni in vrhunski  šport

PON – PET od 19.15 – 21.15 ure

                                                               SOB  od 10.30 – 12.30 ure.                                                           

Zdravi v starost      TOR  in ČET od 8.30 – 9.30 ure  (od 2. oktobra).

 e-mail: judo.ljutomer@gmail.com gsm: 041 681 537  od 3. septembra 2018

 

Sveti Tomaž – pričetek v torek, 11.9.2018 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
Vrtec Sveti Tomaž,

večnamenski

prostor

Judo šola

Sveti Tomaž

1. – 5. razred TOR, ČET

15.00-16.00

Judo vrtec

Sveti Tomaž

predšolski otroci

(4 – 6 let)

TOR, ČET

14.00-14.45

 

Mala Nedelja – pričetek v torek, 11.9.2018 

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

 

OŠ Mala Nedelja,  športna dvorana

Judo šola

Mala Nedelja

3. – 5. (6.) razred TOR, 14.45-15.45

ČET, 14.00-15.00

Mala šola juda

Mala Nedelja

1., 2. razred TOR, 15.45-16.45

ČET, 15.00-16.00

Judo vrtec

Mala Nedelja*

predšolski otroci

(4 – 6 let)

SRE, PET

14.45-15.30

*JV Mala Nedelja – začetek treningov v sredo, 19.9.2018

Križevci – pričetek v ponedeljek, 10.9.2018 (Patrik Vojsk)

Lokacija Vadbena skupina Starost vadečih Termin
 

OŠ Križevci,

športna dvorana

Mala šola juda

Križevci

1.-2. razred PON, SRE

14.40-15.40

Judo šola Križevci 3. razred in starejši PON, SRE

15.40-16.40

Vrtec Križevci,

večnamenski prostor

Judo vrtec Križevci* predšolski otroci

(4-6 let)

PON, SRE

16.45-17.30